Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Sortiment
Plenka z Libštátu = kvalitní česká plenka.

I přes vysokou nabídku jednorázových dětských plenek jsou u nás, ale i ve světě, bavlněné plenky stále oblíbené.

V posledních letech se mnoho maminek vrací k používání bavlněných plen.  Vedou je k tomu finanční důvody, argumenty stále sílících ekologických hnutí a v neposlední řadě i alergické kožní reakce citlivé dětské pokožky. Stálá nabídka bavlněných textilních plen by měla být součástí každého obchodu s dětským a kojeneckým sortimentem a následně součástí každé kojenecké výbavičky.

Zkušenosti, získávané během několika desetiletí tradiční výroby dětských plen, a jejich následné využití při realizaci na nejmodernějších výrobních technologiích Vám garantují maximální užitnou hodnotu „Libštátské dětské plenky“ po celou dobu jejího používání .

Pečlivý výběr a důsledná kontrola vstupních surovin, kontinuální monitorování výrobních postupů s ohledem na kvalitu dle zavedeného systému ISO 9001:2001, průběžné testování zdravotní nezávadnosti ve spolupráci s TZU Brno, to vše je jen zlomkem operací, které jsou standardně u těchto výrobků prováděny.

Plenky jsou vyrobeny ze 100% bavlny a díky použití technologie tkaní v dutinné vazbě je zaručena zvýšená savost, měkkost. Pleny jsou tak příjemnější na dotyk a opticky plnější (plenka je vlastně dvouvrstvá). Další nepostradatelnou výhodou jsou 2 vytkávané pevné kraje které aktivně zamezují tvarovým změnám po praní a zaručují zvýšenou mechanickou odolnost celé plenky při používání. Odolnost vůči sterilizaci vyvářkou nebo žehlením je samozřejmostí. Při správném ošetřování si zachovávají svůj tvar a nezaměnitelnou vysokou bělost.

Díky shora uvedeným vlastnostem s přehledem splňují veškeré požadavky na údržbu a hygienickou nezávadnost stanovenou vyhláškou č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do tří let. Nezpůsobují alergické reakce a podporují zdravý vývoj kyčlí.

Plenky jsou hygienicky baleny po více kusech v praktických, odolných  taškách. Nabízíme   i plenky a  tetra osušky s dětskými motivy. Miminko má nárok na veselé obrázky, které ho navíc zabaví.

Všechny námi nabízené pleny jsou vyrobeny v České republice a uvedená gramáž je dle skutečného měření. Toto pokládáme za důležité sdělit, neboť se setkáváme s konkurenčními výrobky, u kterých jsou uváděny nepravdivé údaje.

Celé generace miminek měly možnost vyzkoušet a prověřit kvalitu těchto plen.

Produkty:


Bílé bavněné plenky bez potisku:
Vel. 70 x 70 cm,   gramáž : 120g/m2  balení : 10 Ks

Bílé bavněné plenky bez potisku:
Vel. 80 x 80 cm,   gramáž : 120g/m2  balení : 10 Ks

Bílé bavněné tetra osušky bez potisku:
Vel. 90 x 100 cm,  gramáž : 205g/m2  balení : 2 KS

Bílé bavněné plenky s potiskem:
Vel. 70 x 70 cm,    gramáž : 120g/m2  balení : 5 KS

Bílé bavněné tetra osušky s potiskem:
Vel. 90 x 100 cm,   gramáž : 205g/m2  balení : 2 KS

 

©2021 LTZ LIBŠTÁT s.r.o., libstatskepleny.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz